Fotobudka

 

SMOVE FBOX

Decydując się na wynajem naszego sprzętu otrzymujecie Państwo produkt najwyższej jakości. Reprezentatywne urządzenie sprawdzi się na najbardziej wymagających imprezach. Nasze urządzenie wyposażone jest w oświetlenie dekoracyjne LED po krawędzi górnego i dolnego korpusu. Umożliwia to wyświetlanie wielu kolorów równocześnie oraz nadaje ciekawy i unikalny wygląd. Posiada wbudowana lampę pierścieniową światła stałego co zapewnia równomierne oświetlenie osoby fotografowanej z każdej strony. Dodatkowo wyposażona jest w zasilanie UPS co gwarantuje ciągłość pracy. Posiada również wbudowany router WiFi LTE co umożliwia wysłanie na maila czy publikowanie zdjęć z mediach społecznościowych. Z pełną odpowiedzialnością tych słów ale nasz FBOX najlepszym produktem na polskim rynku!!!

 


SMOVE FOTOBOX

Idealne rozwiązanie na każdą imprezę. Imprezy okolicznościowe czy firmowe to nasza specjalność. Możemy przygotować specjalny profil lub spersonalizować layout drukowanych zdjęć na życzenie. Gwarantujemy przeróżne akcesoria i nieograniczoną ilość wydruków. Nasz FOTOBOX daje uczestnikom możliwość wysłania zdjęć na maila oraz udostępniania bezpośrednio z urządzenia na Facebooku. Drukowane zdjęcia mogą mieć wymiary 5x15cm 10x15cm 20x15cm w dowolnej konfiguracji

 

 


SMOVE VIDEOBOX

Nagrywanie wiadomości głosowych, opinii czy życzeń z danego wydarzenia. Mikrofon pojemnościowy, kierunkowy umieszczony nad urządzeniem zapisuje wysokiej jakości dźwięk, video można wysłać na maila lub udostępnić na Facebooku. Dostępne również do pobrania po imprezie. Czas długości video oczywiście do wyboru przez zamawiającego. SMOVE GIFBOX- krótka sekwencja zdjęć, które zostaną ze sobą połączone maszyna nada zdjęciom ruch, co daje niesamowite efekty i świetną zabawę. Jest to HIT 2017r i najczęściej wybierana opcja przez zamawiających.

 

 

 


SMOVE SCREEN GREEN BOX / SMOVE UVBOX

Ta funkcja naszego BOXa umożliwia podłożenie spersonalizowanego tła lub grafiki do wykonywanych zdjęć. Świetna propozycja na tematyczne imprezy. 

Światło UV sprawia, że białe, żółte i zielone kolory świecą w ciemności. Nasz BOX pozwalana na montaż hybrydowej lampy UV dzięki odpowiednim akcesoriom, zdjęcia wyglądają wyjątkowo.