Dekoracja Światłem

DEKORACJA ŚWIATŁEM SALI

Stworzymy niepowtarzalny klimat przyjęcia.
Dekoracje parkietu- Tu mamy do zaoferowania prawdziwe show. Wiele świetnych Zespołów Weselnych czy Wodzirejów posiada podstawowe oświetlenie, które często nie współpracuje z ekipą od Foto/Video lub pracują w trybach automatycznych nie nadając żadnego efektu scenografii. Mamy do zaoferowania dużo więcej i to wszystko w bardzo przystępnej cenie. Posiadamy profesjonalne i wielozadaniowe światła, które nie tylko udekorują architektoniczne elementy sali ale nadają wyjątkowy klimat całej imprezy w Twoich ulubionych kolorach. Pracujemy na listwach ledowych PIXEL BAR 24x3w oraz reflektor LED PAR 8x12w.

RAMPA OŚWIETLENIOWA

O szerokości 5,5m na wysokości maksymalnie 4m uzbrojona w 6 inteligentnych ruchomych głów oraz 5 statycznych doświetlaczy parkietu. Światło stawiane nad Dj-em lub Zespołem tworzy mini scenę i dostarcza wiele efektów świetlnych. Dodatkowo wiązki światła podkreślane są profesjonalna wytwornicą typu HAZER na bazie wody co jest niewyczuwalne dla gości i przyjazne alergikom. Nad oświetleniem podczas całej imprezy czuwa licencjonowany technik.

KONSTRUKCJE ALUMINIOWE DEKORACYJNE

Opcja wybierana gdy miejsce imprezy wyklucza postawienie rampy oświetleniowej np. zbyt niski sufit lub brak miejsca. Słupy o wysokości 2m i 1,5m rozstawiane są przed sceną. Na każdym z elementów konstrukcji umieszczone jest ruchome urządzenie o mocy a słupy dekorowane są od spodu reflektorami LED PAR nadając równie ciekawy schemat dekoracji.